Oferta: Kawalerka, Lomas de Zamora

Oferta: Kawalerka, Lomas de Zamora

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Lomas de Zamora · Juan B. Justo 100, Piso PB

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Lomas de Zamora · 1 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 350, Czynsz wspólnoty US$ 2, Szacowane media US$ 43, All-in miesięcznie US$ 484. Kaucja: US$ 350. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Parking.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Havanna Lomas de Zamora Café 5 min pieszo
  • Plaza de la Comunidad 8 min pieszo
  • Est. Llavallol Colectivo 10 min pieszo
  • Elibian Farmacia 10 min pieszo
  • la mamma Restaurante 11 min pieszo
  • Sunshine Supermercado 13 min pieszo
  • Uppercut Gimnasio 15 min pieszo
US$ 484
/miesiąc
Umów obejrzenie