Oferta: Kawalerka, Palermo

Oferta: Kawalerka, Palermo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Palermo · Arce al 570

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Palermo · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 700, Czynsz wspólnoty US$ 100, Szacowane media US$ 87, All-in miesięcznie US$ 887. Kaucja: US$ 700. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Siłownia, Basen, Dozorca.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Wellcome Supermercado 1 min pieszo
  • HIT Café 1 min pieszo
  • Ortega y Gasset y Arce Colectivo 2 min pieszo
  • Farmacia Jockey Club 2 min pieszo
  • Ocio Restaurante 2 min pieszo
  • Paseo Arzoumanian Plaza 4 min pieszo
  • Napp Gimnasio 5 min pieszo
  • Ministro Carranza Subte 14 min pieszo
  • Jorge Newbery Metrobús 14 min pieszo
US$ 887
/miesiąc
Umów obejrzenie