Oferta: Kawalerka, Puerto Madero

Oferta: Kawalerka, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 1 baño · Puerto Madero · Juana Manso al 1600

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Puerto Madero · 48 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 300, Czynsz wspólnoty US$ 313, Szacowane media US$ 93, All-in miesięcznie US$ 1 706. Kaucja: US$ 1 300. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Pralka.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Actron Farmacia Farmacia 1 min pieszo
  • Blue Restaurante 2 min pieszo
  • Parroquia Nuestra Señora de la Esperanza Colectivo 3 min pieszo
  • Parque Virginia Bolten Parque grande 5 min pieszo
  • Crossfit Tuluka Gimnasio 5 min pieszo
  • Lobo café Café 6 min pieszo
  • Parque Micaela Bastidas Parque principal 7 min pieszo
  • Av. Independencia Metrobús 11 min pieszo
US$ 1 706
/miesiąc
Umów obejrzenie