Oferta: Kawalerka, San Fernando

Oferta: Kawalerka, San Fernando

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · San Fernando · Belgrano 900

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · San Fernando · 44 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 387, Czynsz wspólnoty US$ 60, Szacowane media US$ 67, All-in miesięcznie US$ 774. Kaucja: US$ 387. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa, Balkon.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Lavalle y Sarmiento Colectivo 2 min pieszo
  • Melesi San Fernando Farmacia 3 min pieszo
  • Plaza San Martín 4 min pieszo
  • Forno 1977 Café 4 min pieszo
  • Lo de Carlitos Restaurante 4 min pieszo
  • San Fernando Centro Gym Gimnasio 8 min pieszo
  • Petra Supermercado 10 min pieszo
  • Parque del Bicentenario Parque grande 16 min pieszo
US$ 774
/miesiąc
Umów obejrzenie