Oferta: Kawalerka, Tigre

Oferta: Kawalerka, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Tigre · Burgos al 1700

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Tigre · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 84, Czynsz wspólnoty US$ 66, Szacowane media US$ 86, All-in miesięcznie US$ 236. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, TV, Kuchenka, Siłownia.

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Fadeté Colectivo 5 min pieszo
  • Openpharma Farmacia 6 min pieszo
  • El Raviolito Restaurante 7 min pieszo
  • Planeta Fitness Gimnasio 9 min pieszo
  • Timotea Café 13 min pieszo
US$ 236
/miesiąc
Umów obejrzenie