Oferta: Kawalerka, Tigre

Oferta: Kawalerka, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 1 baño · Tigre · Estudios de la bahía

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Tigre · 41 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 950, Czynsz wspólnoty US$ 156, Szacowane media US$ 91, All-in miesięcznie US$ 1 197. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchnia, Kuchenka.

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Crossfit Gimnasio 1 min pieszo
  • Bahia Market Supermercado 3 min pieszo
  • North Dock Restaurante 3 min pieszo
  • Centro comercial Nordelta Colectivo 5 min pieszo
  • McCafé Café 5 min pieszo
  • Farmacia Nordelta 6 min pieszo
US$ 1 197
/miesiąc
Umów obejrzenie