Oferta: Kawalerka, Tres de Febrero

Oferta: Kawalerka, Tres de Febrero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Tres de Febrero · FISCHETTI 4700, Piso 2

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Tres de Febrero · 47 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 372, Czynsz wspólnoty US$ 40, Szacowane media US$ 67, All-in miesięcznie US$ 479. Kaucja: US$ 372. Udogodnienia: Wi-Fi, TV, Kuchenka, Balkon, Taras.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Fischetti y San Martín Colectivo 1 min pieszo
  • Kayro Supermercado 2 min pieszo
  • Santa Isabel Farmacia 2 min pieszo
  • Kizushi Restaurante 2 min pieszo
  • Benessere Gimnasio 5 min pieszo
  • Plaza de la Unidad Nacional 7 min pieszo
  • Havanna Café 10 min pieszo
US$ 479
/miesiąc
Umów obejrzenie