Oferta: Kawalerka, Villa Crespo

Oferta: Kawalerka, Villa Crespo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Villa Crespo · Acevedo 400

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Villa Crespo · 38 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 650, Czynsz wspólnoty US$ 142, Szacowane media US$ 65, All-in miesięcznie US$ 857. Kaucja: US$ 1 300. Udogodnienia: Wi-Fi, Basen, Dozorca, Balkon.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Acevedo y Corrientes Colectivo 1 min pieszo
  • Frankie 400 Restaurante 1 min pieszo
  • Starbucks Café 2 min pieszo
  • Malabia - Osvaldo Pugliese Subte 3 min pieszo
  • Diarco Barrio Supermercado 3 min pieszo
  • Anco Farmacia 3 min pieszo
  • Concept Gimnasio 7 min pieszo
  • Plazoleta Salvador Benedit Plaza 9 min pieszo
  • Aguirre Metrobús 11 min pieszo
  • Parque Centenario Parque principal 17 min pieszo
US$ 857
/miesiąc
Umów obejrzenie