Oferta: Kawalerka, Villa Pueyrredón

Oferta: Kawalerka, Villa Pueyrredón

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Villa Pueyrredón · AV MOSCONI 2600

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Villa Pueyrredón · 34 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 418, Czynsz wspólnoty US$ 56, Szacowane media US$ 62, All-in miesięcznie US$ 578. Kaucja: US$ 418. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i śniadań; główny kompromis dotyczy codziennego komfortu. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Bolivia y Mosconi Colectivo 1 min pieszo
  • Chungo Café 1 min pieszo
  • Rincón norteño Restaurante 2 min pieszo
  • Forza Gimnasio 2 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 3 min pieszo
  • Plaza de los Niños, Doctor Carlos Arturo Gianantonio 7 min pieszo
  • Cubas Metrobús 19 min pieszo
US$ 578
/miesiąc
Umów obejrzenie