Oferta: Kawalerka, Puerto Madero

Oferta: Kawalerka, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 1 baño · Puerto Madero · Alicia M. De Justo 1800

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Puerto Madero · 35 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 800, Czynsz wspólnoty US$ 153, All-in miesięcznie US$ 953. Kaucja: US$ 800. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i organizacji prania; główny kompromis dotyczy jakości snu. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Royal China Restaurante 2 min pieszo
  • La Veneciana Café 4 min pieszo
  • Megatlon Gimnasio 5 min pieszo
  • Huergo y Carlos Calvo Colectivo 7 min pieszo
  • Actron Farmacia Farmacia 8 min pieszo
  • Av. Independencia Metrobús 10 min pieszo
  • Plaza María Eva Duarte de Perón Parque grande 12 min pieszo
  • Parque Micaela Bastidas Parque principal 13 min pieszo
US$ 953
/miesiąc
Umów obejrzenie