Klimatyczna kawalerka | al. Szucha | Metro Politechnika | Bez prowizji

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 1 baño · Śródmieście · Al. Aleja Jana Chrystiana Szucha, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Wynajmę bezpośrednio klimatyczną kawalerkę (28m2) w kamienicy przy Al. Szucha. Bezpieczna, spokojna i prestiżowa okolica. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, a okna wychodzą na cichy, zielony skwerek. Gwarantuje to ciszę i prywatność w samym centrum Warszawy. Mieszkanie o układzie niezależnym: duży, ustawny pokój dzienny oraz całkowicie oddzielna, widna kuchnia, wysokie sufity. Układ mieszkania: jasny pokójoddzielna kuchniałazienka z prysznicemprzedpokójW pokoju drewniana, pojemna szafa i szafa wnękowa. W kuchni jest zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka. W okolicy znajdują się parki: Łazienki Królewskie, Park Ujazdowski, Pole Mokotowskie oraz liczne kawiarnie przy Placu Unii Lubelskiej i Placu Zbawiciela. Komunikacja: Przystanek tramwajowy na Placu Unii Lubelskiej, Metro Politechnika jest oddalone o 5 min piechotą. Wynajem 2900zł. Dodatkowo czynsz 620zł (w tym zaliczka na prąd, wodę i ogrzewanie miejskie). Kaucja zwrotna 3520zł. Wyłącznie osoby niepalące. Umowa najmu okazjonalnego. Dostępne od czerwca. Ze względu na prestiżowy adres (sąsiedztwo ambasad, ministerstw, Trybunału Konstytucyjnego) oraz położenie na parterze, lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako komfortowe mieszkanie, jak i ciche biuro, kancelaria lub gabinet.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Plac Unii Lubelskiej 03 Colectivo 3 min pieszo
  • Dr. Max Farmacia 3 min pieszo
  • Kawałyksztuki Café 3 min pieszo
  • Plac Unii Lubelskiej 05 Tranvía 4 min pieszo
  • Plac Unii Lubelskiej Plaza 4 min pieszo
  • Elite Zone Gimnasio 4 min pieszo
  • Pole Mokotowskie Subte 9 min pieszo
  • Stokrotka Supermercado 9 min pieszo
PLN 3 743
/miesiąc
Umów obejrzenie