Mieszkanie 34 m², 7 piętro

Mieszkanie 34 m², 7 piętro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Wola · Ul. Grzybowska, Wola, Warszawa, mazowieckie

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² na 7. piętrze w budynku z 12 kondygnacjami przy ul. Łuckiej 18. Wnętrze jest wyposażone: salon z sofą i TV oraz sypialnia z łóżkiem 140×200 cm, szafą i dodatkowym TV. Kuchnia ma płytę indukcyjną SMEG, mikrofalówkę i lodówkę Samsung, a w mieszkaniu działa SmartDom z elektrycznie sterowanymi zasłonami.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem jakości snu i wieczornego jedzenia; główny kompromis dotyczy rytmu pracy. szczegóły min/dzień

Kluczowe szczegóły

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i ma wyposażenie oraz rozwiązania smart w salonie i sypialni, a także monitoring i domofon w budynku.

  • 34 m², 2 pokoje, 7. piętro w budynku z 12 kondygnacjami (rok budowy 2000)
  • Kuchnia: płyta indukcyjna SMEG, mikrofalówka, lodówka Samsung; meble kuchenne na wymiar
  • Sypialnia: łóżko 140×200 cm, duża szafa, dodatkowy telewizor Blaupunkt
  • SmartDom: elektrycznie sterowane zasłony oraz sterowanie oświetleniem dotykowo lub przez smartphone
  • Koszt miesięczny: 3999 zł odstępne + 701 zł czynsz administracyjny + 150 zł zaliczka na energię (łącznie 4850 zł) i kaucja 5000 zł

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Kawałek Café 2 min pieszo
  • Nanaki Sushi Restaurante 2 min pieszo
  • Wronia 52 Colectivo 4 min pieszo
  • Plac Brama Browarów Plaza 5 min pieszo
  • Biedronka Supermercado 5 min pieszo
  • Zdrofit Gimnasio 5 min pieszo
  • Rondo Daszyńskiego 05 Tranvía 6 min pieszo
  • Rondo Daszyńskiego Subte 8 min pieszo
PLN 5 055
/miesiąc
Umów obejrzenie