3 pokoje + kuchnia | ul. Grzybowska | Śródmieście | Metro Rondo ONZ

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 3 camas · 1 baño · Wola · Ul. Grzybowska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Opis Mieszkania Oferujemy na wynajem przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy prestiżowym adresie ul. Grzybowska 5. Lokal znajduje się na drugim piętrze i jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających komfortu w samym centrum Warszawy. Największym atutem mieszkania jest jego rozkład – trzy niezależne pokoje oraz całkowicie oddzielna, widna kuchnia. UKŁAd I WyposaŻENIE: Salon Z JadalniĄ: Przestronna strefa wypoczynkowa z dwiema sofami, regałem, stolikiem kawowym, pufem, szafką RTV oraz telewizorem. W części jadalnianej znajduje się duży stół z 6 krzesłami. KUCHNIA (oddzielna, z oknem): W pełni wyposażona w AGD: płyta indukcyjna, piekarnik, okap, zmywarka, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka, pralka-suszarka, naczynia i sztućce. SYPIALNIA 1: Główna sypialnia z wygodnym łóżkiem małżeńskim oraz szafą. SYPIALNIA 2: Funkcjonalny pokój wyposażony w łóżko pojedyncze, szafę, fotel, stolik kawowy oraz konsolę. ŁAZIENKA: Nowoczesna, wyposażona w wannę, toaletę oraz umywalkę. PRZEDPOKÓJ (Hol WejŚCIOWY): Wyposażony w dużą szafę, lustro oraz dodatkową małą szafkę. Do dyspozycji najemcy: odkurzacz, żelazko oraz deska do prasowania. Lokalizacja I Okolica – WSZĘDzie Blisko Prestiżowy adres w samym sercu Warszawy. To jedna z najbardziej dynamicznych części Śródmieścia, łącząca nowoczesne centrum biznesowe z historycznym klimatem Placu Grzybowskiego. Komunikacja: Metro Rondo ONZ (4 min), Metro Świętokrzyska (7 min), Dworzec Centralny (10 min).Edukacja i rodziny: Park Mirowski (5 min), Ogród Saski (8 min). Szkoły i przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie.Zakupy i czas wolny: Żabka, Carrefour Express, Hala Mirowska, Ch Złote Tarasy oraz liczne restauracje i kawiarnie.OPŁATY Czynsz najmu: 4 800 złCzynsz administracyjny: 1 000 złŁączny koszt miesięczny: 5 800 złKaucja: 6 000 złPreferowana liczba najemców: maksymalnie 3 osoby. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację!

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Mennica 02 Colectivo 1 min pieszo
  • Żelazna 58 Farmacia 2 min pieszo
  • dobro&dobro cafe Café 2 min pieszo
  • Well Fitness Gimnasio 2 min pieszo
  • Dziedziniec Laboratorium Plaza 3 min pieszo
  • Biedronka Supermercado 4 min pieszo
  • Norblin 04 Tranvía 6 min pieszo
  • Płocka Subte 8 min pieszo
PLN 5 957
/miesiąc
Umów obejrzenie