3 -pokojowe mieszkanie na Mokotowie do wynajęcia

3 -pokojowe mieszkanie na Mokotowie do wynajęcia

Los rankings se basan en ajuste y costo estimado. Los propietarios no pueden pagar para aparecer primero.

2 dormitorios · 2 camas · 1 baño · Mokotów · Dolny Mokotów, Warszawa, mazowieckie

Actualizado hoy

Sobre este lugar

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ładne, rozkładowe, na 3 piętrze. Mieszkanie częściowo umeblowane. Cena wynosi: czynsz najmu 3000 zł + opłaty administracyjne 850 zł; razem 3850zł + media wg zużycia . Najem okazjonalny. Proszę o telefony po 20.

Ubicación

9 lugares nombrados a pie

  • Rodzinna Farmacia 2 min caminando
  • Dolna 05 Colectivo 4 min caminando
  • Biedronka Supermercado 4 min caminando
  • Dolna 02 Tranvía 5 min caminando
  • Muas Coffee Café 6 min caminando
  • Lotos Restaurante 6 min caminando
  • Park Promenada Plaza 10 min caminando
  • Energy Fitness Gimnasio 10 min caminando
  • Wierzbno Subte 18 min caminando
PLN 3.000
/mes
Coordinar visita