Mieszkanie przy Rondzie Daszyńskiego, Widok

Mieszkanie przy Rondzie Daszyńskiego, Widok

Os rankings são baseados em ajuste e custo estimado. Proprietários não podem pagar para aparecer primeiro.

1 quarto · 2 camas · 1 banheiro · Wola · Wola, Warszawa, mazowieckie

Atualizado ontem

Sobre este imóvel

Nowoczesny apartament o powierzchni 47,5 m² w inwestycji Łucka City, przy ul. Łuckiej 15 DOSTĘPne Od 5 MAJA W SKRÓCIE: ul. Łucka 15 – prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawyinwestycja Łucka City47,5 m² – komfortowa, dobrze zaprojektowana przestrzeń2 pokoje (sypialnia + salon)19. piętro z 30 – piękny widok na miastoduże okna zapewniające doskonałe doświetleniedostęp do siłowni w budynkudostęp do basenu dla mieszkańcównowoczesny apartamentowiec z windamidostępne od 5 maja OPIS: Apartament znajduje się na 19. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Łucka City, co gwarantuje nie tylko świetne widoki, ale również ciszę i komfort życia w centrum miasta. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę zarówno dla singla, jak i pary. Budynek oferuje dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców, takie jak siłownia oraz basen, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Parametry Umowy Najmu: 3600 PLN (czynsz najmu za mieszkanie) + 1290 PLN (opłaty za czynsz administracyjny razem z zaliczkami) = 4890 PLN + prądprąd: wg. zużyciakaucja: 5000 PLNumowa w formie najmu okazjonalnego This offer is available in English Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. W In Home Solutions dokładamy wszelkich starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Posiadamy wyspecjalizowany dział doradztwa kredytowego Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości Asari Crm ()

Para sua busca

Entre os 240 melhores resultados desta busca, este anúncio se destaca em conforto diário e rotina de cardio; o principal ponto de atenção está em rotina de lavanderia. detalhes em min/dia

Localização

8 locais nomeados a pé

  • Kawałek Café 2 min a pé
  • Biek Supermercado 4 min a pé
  • Nanaki Sushi Restaurante 4 min a pé
  • Zdrowy Punkt Academia 4 min a pé
  • Wronia 01 Ônibus 5 min a pé
  • Rondo Daszyńskiego 05 Bonde 6 min a pé
  • Plac Brama Browarów Praça 6 min a pé
  • Rondo Daszyńskiego Metrô 7 min a pé
US$ 1,469
/mês
Agendar visita